top of page
דולות, מיילדות, רופאות ורופאים יקרים

 

כיום, עם העלייה במודעות לנזקי חתך החיץ ולטראומת הקרעים והתפרים בלידה, מסתמן אופק ברור של שביעות רצון גבוהה מלידה המסתיימת עם פרינאום שלם. בד בבד גואה גם המודעות ליתרונות שבחיזוק רצפת האגן גם בקרב נשים צעירות ולאחר לידה, ומתגברת חשיבות התיווך של מידע מוסמך ומדויק בנושאי מניעת חתך החיץ ותרגול יעיל של רצפת האגן, כמו גם תיווך האמצעים להשגתם.

 

חב' אפי-נו ישראל רוצה לעזור לכם לקדם בריאות רצפת האגן ומניעת חתך חיץ בלידה וסיבוכיו בקרב לקוחותיכם. אנו מאמינים שהנכם מודעים לחשיבות המניעה של חבלה באזור החיץ בזמן הלידה, ומכירים בתרומתה של לידה חלקה, קצרה וקלה יותר וללא תפרים לבריאות נשים ומשפחות צעירות, בטווח הקצר, הבינוני והארוך ובחשיבות התרגול הסדיר של רצפת האגן.

 

אימון במכשיר האפי-נו הוכח מחקרית כמעלה באופן מובהק (למעלה מ50%) את הסיכוי ללידה ללא חתך, קרע ותפרים וכמונע את התופעות הבלתי נעימות של נזקיהם, וכאמצעי יעיל בליווי בטיפול של דליפות שתן וחיזוק רצפת האגן.

 

כדי להעניק שירות מקצועי, מסור, ואחראי יותר ללקוחותיכם, ומתוך שימת אופק שביעות הרצון הגבוהה שלהם לנגד עיניכם, חב' אפי-נו ישראל מעמידה לרשותכם כלים מגוונים להסברה, הדרכה והמחשה של התרגול מונע החתך עוד לפני הלידה, וחיזוק רצפת האגן לאחריה.

 

לצורך כך, אנו שמחים להעמיד לרשותכם מספר אופציות, ואתם  מוזמנים לבחור מתוכן את אלו המתאימות לכם.

 

השתלמויות מקצועיות

 

חב' אפי-נו ישראל מקיימת השתלמויות מקצועיות למיילדות, רופאים ודולות ומדריכות להכנה ללידה בנושא מניעת חתך החיץ בלידה, ובנושא שיקום מניעתי של רצפת האגן. במהלך הפגישה מדריכה אתכם נציגת החברה בכל הקשור במידע מקצועי רפואי על המכשיר, ובהדרכת לקוחות לשימוש מיטבי במכשיר, קונטראינדיקציות, שאלות נפוצות ועוד.

חב' אפי-נו ישראל מעניקה תעודות השתלמות מקצועיות בהדרכת השימוש במכשיר אפי-נו.

 

ההשתלמויות מתקיימות במגוון פורמטים:

 

-     פרטי (פגישה בקליניקה עם תועמלנית)

-     קבוצתי (בקליניקות או במתקני החברה)

-     לפי התמחות מקצועית (השתלמות לדולות/מיילדות/מדריכות ועוד)

-     Tailor made מפגש התפור לפי צרכיכם המיוחדים

 

 

נציגת החברה מגיעה לכל הארץ ותשמח להדריך אתכם באופן אישי או קבוצתי.

 

מכשיר אפי-נו להדגמה

 

האפשרות להדגים את אופן הפעולה של מכשיר האפי-נו מעלה מאד את תפיסת הערך של השירות שלכם בעיני לקוחותיכם. ההדגמה קצרה ועניינית חושפת את הלקוחות לאופציות של בחירה כאשר הם עומדים בפני החלטות לגבי אופן הלידה ולגבי האפשרויות השונות לשיקום ולחיזוק של רצפת האגן.

 

כדי לתת בידי הלקוחות שלכם את האפשרות לקבלת בחירה מושכלת, החזקת מכשיר הדגמה של אפי-נו היא בעלת אטרקטיביות גבוהה. המכשיר מעודד ביקור לקוחות חוזרים, ומעלה שביעות רצון מן השירות שאתם נותנים. מכשירי ההדגמה שלנו הינם מכשירים חדשים וזהים בכל למכשיר שנמכר ללקוחות - ונלקחים מן המלאי השוטף. המכשירים נמסרים לפי נפח החשיפה לדולות, מיילדות, רופאים ומדריכות, ובליווי הדגמת הדרכה קצרה של נציגת אפי-נו או בלעדיה. מעוניינים במכשיר הדגמה? צרו קשר עוד היום.

 

הרצאת אורח

 

מארגנים אירוע לאנשי מקצוע סב לידתיים? כנס לנשים הרות? קורס הכנה ללידה? נציגה מקצועית של חב' אפי-נו ישראל תגיע לאירוע ותספק לכם תוכן איכותי ללא תשלום. המרצות שלנו הן מיילדת מוסמכת ועתירת ניסיון, ומדריכת הכנה ללידה ומכשירת מדריכות ודולות המקצועית בישראל.

 

ההרצאה איכותית ומרתקת ותינתן בכל פורמט שתבחרו, ולכל סוג קהל: מקצועי לסוגיו, ולציבור הרחב. הרצאת הדגל שלנו בנושא 'מדריך הפרינאום השלם ומניעת חתך החיץ בלידה' מכסה מגוון רחב של היבטים: קליני, פופולרי, מחקרי ומעשי ומספקת לכם וללקוחות שלכם תוכן איכותי בחינם. המשובים שניתנים למרצות שלנו הם מעולים, פעם אחר פעם, ומקהלים שונים. הרוויחו שעה או יותר של חופש מחובות פרונטאליים וקבלו את כל המחמאות!

 

חמרי הדרכה המסבירים את עצמם

 

חברת אפי-נו מספקת לרופאים, מיילדות, דולות ומדריכות להכנה ללידה חמרי הסברה מגוונים. בין השאר אנו מספקים גלויות, ברושורים ודפי הוראות לשימוש במכשיר אשר מונחים על שולחנות הקבלה ובחדרי ההמתנה בקליניקה ואינם דורשים הסבר נוסף.

 

מניסיוננו הברושורים והגלויות מעוררים עניין רב ונחטפים בזכות הערך האינפורמטיבי הגבוה שלהם ומספקים תוכן קריאה ועיון איכותיים לממתינים. במרפאות ובמרכזי הכנה ללידה רבים תמצאו את המאמר שלנו על מניעת חתך החיץ וכן את המאמרים על אודות בניית תכנית לידה ועל שיקום רצפת האגן לאחר הלידה מוצעים כחמרי קריאה מבוקשים ללקוחות. נסו את חמרי ההסברה שלנו המסבירים את עצמם. הניחו בקליניקה שלכם את הברושורים, וראו בעצמכם אילו תגובות טובות תקבלו.

 

פוסטרים למיילדות ולמדריכות הכנה ללידה

 

בקישורים הבאים תוכלו למצוא 2 פוסטרים המדגימים את אופן השימוש במכשיר אפי-נו בהכנת אזור הפרינאום ללידה. הפוסטרים ניתנים להדפסה על ניר רגיל בגודל 4A, וללמינציה בשיטת 'עשו זאת בעצמכם'.

הפוסטרים פופולאריים מאד בקורסי הכנה ללידה וממחישים באופן הטוב ביותר את האופן בו פועל האפי-נו למניעת חתך.

 

 

 

הרצאה שלכם או שלנו  

 

רוצים להכין הרצאה בנושא מניעת חתך החיץ בלידה או חשיבות שיקום רצפת האגן בחלון החא כירורגי (עד דרגה 2) בעצמכם? נהדר. עשו זאת וקבלו מאיתנו את כל העזרה הדרושה. בקרו במדורי המחקר, ההורדות והווידיאו שלנו ותקבלו שפע של רעיונות להרצאה איכותית. בנוסף ניתן לקבל מאיתנו מצגת הדרכה מקצועית (pptx) לשימושכם החופשי.

 

עכשיו זה בידיים שלכם

 

כפי שראיתם, חברת אפי-נו עושה הכל כדי לספק לכם חמרי הדרכה ועזר לקידום הבריאות של לקוחותיכם בלידה, מסביב ללידה ובכלל בשיקום רצפת האגן. הבחירה איך וכמה מידע אמין ובהיר למסור ללקוחות שלכם על מניעת חתך בלידה ועל שיקום לא כירורגי של רצפת האגן בידיכם. אם יש לכם רצונות נוספים או שאלות נוספות אנו מצידנו נשמח להקשיב ולעשות כמיטב יכולתנו על מנת לסייע לכם. 

 

בכל פנייה, שאלה או בקשה למידע, חמרי הסברה ושיתופי פעולה אל תהססו לפנות אלינו עוד היום בטלפון 052-8374237 או באמצעות טופס צור קשר באתר.

bottom of page