סיון נבות, פיזיותרפיסטית אורוגינקולוגית מומחית ממליצה 

 

על האפינו' מתוך חווייתי האישית

 

כפיזיותרפיסטית בשיקום האורוגינקולוגי, וכמדריכת הכנה ללידה, אני נוהגת לנסות בעצמי כל פטנט ומכשיר המשמש אותי בעבודתי. לקראת לידתי השניה, החלטתי להשתמש במכשיר האפי-נו שעד עתה המלצתי עליו כפיזיותרפיסטית.

 

הידע הספרותי שהיה ברשותי קבע כי האפי-נו מקצר את השלב השני בלידה ומפחית משמעותית את הצורך בשימוש בחתך חייץ.

 

היום, שנתיים לאחר הלידה, אני יכולה לאמר בפה מלא כי האימון עם האפי-נו היווה כלי עזר משמעותי להתנהלותי בלידה. בעזרתו למדתי הלכה למעשה את ההרפיה הנדרשת בשרירי רצפת האגן בשעת לידה ואת אופן ביצוע ותזמון הלחיצה נכונה.

 

בזכות המיומנות בלחיצה יעילה, שרכשתי בסיוע האפי-נו, יכולתי לשחזר לחיצה יעילה, גם תחת אלחוש אפידורלי, ולסיים את הלידה תוך מס' בודד של לחיצות.

 

מנסיוני כמדריכת הכנה ללידה אני חושבת ומאמינה, כי האימון עם מכשיר האפי-נו מאפשר תרגול חווייתי משלים, איכותי ובעל תוצאות, הודות להיזון החוזר שנותן המכשיר.

 

 

תרגול זה מאפשר ליולדת להכיר טוב יותר ולעבוד נכון יותר עם שרירי רצפת האגן שלה, וביחד עם החומר התיאורטי והמעשי הנלמד בקורס ההכנה ללידה, מהווה הכנה מצויינת ללידה . מן הניסיון הקליני אני רואה הבדל משמעותי ברצפת האגן בין נשים שהשתמשו במכשיר ובין נשים שויתרו על השימוש.

 

תרגול שרירי רצפת האגן לפני הלידה ולאחריה, ידידותי וברור הודות להיזון החוזר שמאפשר האפי-נו והופך את ההשקעה במכשיר להשקעה לטווח ארוך.

 

לסיכום, מניסיוני האישי והמקצועי, אני יכולה לאמר, כי האפי-נו משיג תועלת משמעותית בהגדלת המודעות לעבודה נכונה עם שרירי רצפת האגן בהריון, לקראת לידה ואחריה.

 

 

*סיון נבות היא פיסיותרפיסטית מוסמכת, מומחית בשיקום רצפת האגן, מדריכה להכנה ללידה ומדריכת חדר כושר

 

© 2014 כל הזכויות שמורות לאפי-נו ישראל בע"מ.

 

graphics (copyrights) provided by www.fotolia.de:
new generation © Renee Jansoa, group of doctors © Andres Rodriguez, a happy couple © memo, Breastfeeding © Renee Jansoa, Lotus woman © Kurhan, father and his newborn daughter, a couple of hours old © Melissa Schalke, schwanger © MAK, Couple in living room with baby smiling © Monkey Business, Studio shot of loving mother holding baby © AVAVA, Pregnant woman lying in bed sleeping © anna, Beautiful young brunette working out © Angela Hawkey, junge schwangere mit stofftier © Hannes Eichinger, mére et bébé © muro, Beautiful female body © Nejron Photo, Globale Welt © ag visuell, junge mama mit baby © Hannes Eichinger, junge mama macht mit ihrem baby fitness + yoga uebungen © Hannes Eichinger, taufe © id-foto.de, clamber © Denys Kurbatov, Mother with her adorable baby © Nejron Photo, © Daniel Fleck - Fotolia.com

 

אפי-נו ישראל בע"מ

מושב ישרש 53 ד.נ. עמק שורק 08-9231719


This website is proudly created with Wix.com

  • Google Classic