חדש - החזרים מקופות החולים ומחברות הביטוח בגין קניית אפי-נו
 

חב' `אפי-נו ישראל` שמחה לבשר כי באחרונה החלו קופות החולים המובילות בישראל ובראשן 'כללית' להציע למבוטחותיהן המועדפות במסגרת סל ההריון החזרים בגובה של עד 75% מדמי הרכישה של מכשיר אפי-נו מאמן לידה לצורך הכנה ללידה.

 

עוד אנו שמחים להודיע כי עקב מאמצינו להכרה מצד קופות החולים החלו קופות חולים נוספות וכן חברות ביטוח פרטיות אשר הכיסוי הביטוחי המורחב שלהן כולל את תקופת ההריון לאפשר למבוטחותיהן הגשת חשבונית כחוק בגין רכישה של מכשיר מאמן לידה אפי-נו לצורך תביעה להחזר חלקי של ההוצאה. וזאת, לאור החיסכון הצפוי לקופות ולמבטחים בעלויות הטיפול בנשים אשר אינן נזקקות לחתך ולתפרים במהלך הלידה.

 

לאור המדיניות החדשה והמשמחת ממליצה חב' אפי-נו ישראל לכל לקוחותיה לברר לפני הרכישה באופן פרטני מול המבטחים השונים את זכאותן להחזר כספי בגין הרכישה.

 

יודגש כי חב' אפי-נו ישראל בע"מ אינה מתחייבת בזאת כי קופה זו או אחרת או מבטח כזה או אחר עומדים להחזיר לכל לקוחה החזר בגובה כלשהו על הרכישה, וההמלצה לפנות אל המבטחים היא כללית בלבד ולצורך ידיעה.

 

עוד יודגש כי היות שתקציב ההריון והלידה הקבוע ברוב הקופות למבוטחות המועדפות הינו אישי, יש לוודא מול הקופה לפני הרכישה כי התקציב הספציפי המוקצה ללקוחה לא מוצה עדיין, וכי עדיין יש מקום להוצאות ולהחזרים בגינן.

 

חב' אפי-נו ישראל מברכת את המבטחים השונים וכמובן את קופות החולים על הצעד הנבון והיפה ומאחלת למבטחים ולמבוטחות כאחד לידות בריאות וחלקות.

 

להורדת טופס בקשה להחזר ללקוחות כללית מושלם

https://mushlam.clalit.co.il/Woman/pregnancy/Pages/pregnancy.aspx

 

 

© 2014 כל הזכויות שמורות לאפי-נו ישראל בע"מ.

 

graphics (copyrights) provided by www.fotolia.de:
new generation © Renee Jansoa, group of doctors © Andres Rodriguez, a happy couple © memo, Breastfeeding © Renee Jansoa, Lotus woman © Kurhan, father and his newborn daughter, a couple of hours old © Melissa Schalke, schwanger © MAK, Couple in living room with baby smiling © Monkey Business, Studio shot of loving mother holding baby © AVAVA, Pregnant woman lying in bed sleeping © anna, Beautiful young brunette working out © Angela Hawkey, junge schwangere mit stofftier © Hannes Eichinger, mére et bébé © muro, Beautiful female body © Nejron Photo, Globale Welt © ag visuell, junge mama mit baby © Hannes Eichinger, junge mama macht mit ihrem baby fitness + yoga uebungen © Hannes Eichinger, taufe © id-foto.de, clamber © Denys Kurbatov, Mother with her adorable baby © Nejron Photo, © Daniel Fleck - Fotolia.com

 

אפי-נו ישראל בע"מ

מושב ישרש 53 ד.נ. עמק שורק 08-9231719


This website is proudly created with Wix.com

  • Google Classic